C++

Закрито
Аватар користувача
it-forum
Site Admin
Повідомлень: 30
З нами з: Пон серпня 29, 2022 2:22 pm
Звідки: Україна
Контактна інформація:

C++

Повідомлення it-forum »


Зображення

C++‎‎ (‎‎/‎‎ˌ‎‎s‎‎iː‎‎ˌ‎‎p‎‎l‎‎ʌ‎‎s‎‎ˈ‎‎p‎‎l‎‎ʌ‎‎s‎‎/‎‎) — ‎‎мова програмування загального призначення‎‎, створена датським вченим-комп'ютерником ‎‎Б'ярне Строуструпом‎‎ як розширення ‎‎мови програмування С‎‎, або «C з ‎‎класами»‎‎ ". З часом мова значно розширилася, і сучасний C++ тепер має ‎‎об'єктно-орієнтовані‎‎, ‎‎загальні‎‎ та ‎‎функціональні‎‎ особливості на додаток до засобів для ‎‎низькорівневого‎‎ маніпулювання ‎‎пам'яттю‎‎. Він майже завжди реалізується як ‎‎скомпільована мова‎‎, і багато постачальників надають ‎‎компілятори C++‎‎, включаючи ‎‎Фонд вільного програмного забезпечення‎‎, ‎‎LLVM‎‎, ‎‎Microsoft‎‎, ‎‎Intel‎‎, ‎‎Embarcadero‎‎, ‎‎Oracle‎‎ та ‎‎IBM‎‎, тому він доступний на багатьох платформах.

‎C++ був розроблений з орієнтацією на ‎‎системне програмування‎‎ та ‎‎вбудоване‎‎ програмне забезпечення з обмеженими ресурсами та великі системи, з ‎‎продуктивністю‎‎, ефективністю та гнучкістю використання, як підкреслює його дизайн. C++ також був визнаний корисним у багатьох інших контекстах, ключовими сильними сторонами є програмна інфраструктура та програми з обмеженими ресурсами,‎‎ включаючи ‎‎настільні програми‎‎, ‎‎відеоігри‎‎, ‎‎сервери‎‎ (наприклад, ‎‎електронна комерція, веб-пошук‎‎ або ‎‎бази даних‎‎) та критично важливі для продуктивності програми (наприклад, ‎‎телефонні комутатори‎‎ або ‎‎космічні зонди‎‎).

‎C++ стандартизований ‎‎Міжнародною організацією зі стандартизації‎‎ (ISO), з останньою стандартною версією, ратифікованою та опублікованою ISO у грудні 2020 року як ‎‎ISO/IEC 14882:2020‎‎ (неофіційно відома як ‎‎C++20‎‎).‎‎ Мова програмування C++ була спочатку стандартизована в 1998 році як ‎‎ISO/IEC 14882:1998‎‎, яка потім була змінена стандартами ‎‎C++03‎‎, ‎‎C++11‎‎, ‎‎C++14‎‎ та ‎‎C++17‎‎. Поточний стандарт ‎‎C++20‎‎ замінює їх новими функціями та збільшеною ‎‎стандартною бібліотекою‎‎. До початкової стандартизації в 1998 році C++ був розроблений Stroustrup в ‎‎Bell Labs‎‎ з 1979 року як розширення ‎‎мови C‎‎; він хотів ефективної та гнучкої мови, подібної до C, яка також забезпечувала ‎‎функції високого рівня‎‎ для організації програми.‎‎ З 2012 року C++ працює за трирічним графіком випуску‎‎‎‎ з ‎‎C++23‎‎ як наступним запланованим стандартом.
Закрито