Instagram

Закрито
Аватар користувача
it-forum
Site Admin
Повідомлень: 30
З нами з: Пон серпня 29, 2022 2:22 pm
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Instagram

Повідомлення it-forum »

Зображення

‎Instagram - це ‎‎служба соціальних мереж‎‎ ‎‎для обміну фотографіями та відео‎‎, заснована в 2010 році ‎‎Кевіном Систромом‎‎ та ‎‎Майком Крігером‎‎, а пізніше придбана американською компанією ‎‎Facebook Inc.‎‎, тепер відомою як Meta Platforms.‎‎ Додаток дозволяє користувачам завантажувати медіафайли, які можна редагувати за допомогою ‎‎фільтрів‎‎ та впорядковувати за ‎‎хештегами‎‎ та ‎‎географічними тегами‎‎. Публікаціями можна ділитися публічно або з попередньо схваленими підписниками. Користувачі можуть переглядати вміст інших користувачів за тегами та розташуванням, переглядати популярний вміст, ‎‎наприклад‎‎ фотографії, а також стежити за тим, як інші користувачі додають свій вміст до особистої ‎‎стрічки‎‎.

‎Спочатку Instagram відрізнявся тим, що дозволяв обрамляти вміст лише в квадратному (1:1) ‎‎співвідношенні сторін‎‎ 640 пікселів, щоб відповідати ‎‎ширині‎‎ дисплея ‎‎iPhone‎‎ на той час. У 2015 році це обмеження було пом'якшено зі збільшенням до 1080 пікселів. Він також додав функції обміну повідомленнями, можливість включати кілька зображень або відео в одну публікацію та функцію Stories , подібну до її основного ‎‎конкурента Snapchat‎‎, яка дозволила користувачам публікувати свій вміст у послідовній стрічці, причому кожна публікація доступна для інших протягом 24 годин. Станом на січень 2019 року Stories щодня використовують 500 мільйонів людей.

‎Спочатку запущений для ‎‎iOS‎‎ у жовтні 2010 року, Instagram швидко завоював популярність: один мільйон зареєстрованих користувачів за два місяці, 10 мільйонів за рік і 1 мільярд до червня 2018 року. У квітні 2012 року ‎‎Facebook Inc.‎‎ придбала послугу приблизно за 1 мільярд доларів США готівкою та акціями. Версія ‎‎для Android‎‎ була випущена в квітні 2012 року, а потім обмежений функціональним інтерфейсом ‎‎робочого столу‎‎ в листопаді 2012 року, додаток ‎‎Fire OS‎‎ в червні 2014 року і додаток для ‎‎Windows 10‎‎ в жовтні 2016 року. Станом на жовтень 2015 року‎‎, було завантажено понад 40 мільярдів фотографій. Незважаючи на те, що Instagram часто захоплювався його успіхом та впливом, він також піддавався критиці за негативний вплив на психічне здоров'я підлітків, зміну політики та ‎‎інтерфейсу‎‎, передбачувану ‎‎цензуру‎‎ та незаконний та невідповідний вміст, завантажений користувачами.‎
Закрито