Reddit

Закрито
Аватар користувача
it-forum
Site Admin
Повідомлень: 30
З нами з: Пон серпня 29, 2022 2:22 pm
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Reddit

Повідомлення it-forum »

Зображення

Reddit‎‎ (‎‎/‎‎ˈ‎‎r‎‎ɛ‎‎d‎‎ɪ‎‎t‎‎/‎‎, стилізований у всіх малих літерах під ‎‎reddit‎‎) — американський ‎‎веб-сайт‎‎ ‎‎для агрегації‎‎ ‎‎соціальних новин‎‎, ‎‎рейтингу вмісту‎‎ та дискусій. Зареєстровані користувачі (зазвичай їх називають «Redditors») надсилають на сайт такий вміст, як посилання, текстові повідомлення, зображення та відео, за які потім ‎‎голосують‎‎ інші учасники. Дописи впорядковуються за тематикою в створені користувачами дошки, які називаються "спільнотами" або "субредітами". Подання з більшою кількістю голосів з'являються у верхній частині свого підреддіта і, якщо вони отримують достатньо голосів, в кінцевому підсумку на головній сторінці сайту. Адміністратори Reddit модерують спільноти. Модерація також проводиться специфічними для спільноти модераторами, які не є співробітниками Reddit.

‎За даними ‎‎Semrush‎‎, станом на березень 2022 року Reddit займає 9-е місце за відвідуваністю веб-сайт у світі та 6-е місце за відвідуваністю веб-сайт у США. Близько 42–49,3% його бази користувачів походить зі Сполучених Штатів, за ними йдуть Великобританія з 7,9–8,2% та Канада з 5,2–7,8%. Двадцять два відсотки дорослих жителів США у віці від 18 до 29 років і 14 відсотків дорослих жителів США у віці від 30 до 49 років регулярно використовують Reddit.

‎Reddit був заснований сусідами по кімнаті ‎‎з Університету Вірджинії‎‎ ‎‎Стівом Хаффманом‎‎ та ‎‎Алексісом Оханяном‎‎ разом з ‎‎Аароном Сварцем‎‎ у 2005 році. ‎‎Condé Nast Publications‎‎ придбала сайт у жовтні 2006 року. У 2011 році Reddit стала незалежною дочірньою компанією материнської компанії Condé Nast ‎‎Advance Publications‎‎. У жовтні 2014 року Reddit залучив 50 мільйонів доларів у раунді фінансування під керівництвом ‎‎Сема Альтмана‎‎, включаючи інвесторів ‎‎Марка Андреессена‎‎, ‎‎Пітера Тіля‎‎, ‎‎Рона Конвея‎‎, ‎‎Снуп Догга‎‎ та ‎‎Джареда Лето‎‎. Тоді їхні інвестиції оцінили компанію в 500 мільйонів доларів. У липні 2017 року Reddit залучив 200 мільйонів доларів для оцінки в 1.8 мільярда доларів, при цьому ‎‎Advance Publications‎‎ залишається більшістю зацікавлених сторін. У лютому 2019 року раунд фінансування в розмірі 300 мільйонів доларів під керівництвом ‎‎Tencent‎‎ довів оцінку компанії до 3 мільярдів доларів. У серпні 2021 року раунд фінансування в розмірі 700 мільйонів доларів під керівництвом ‎‎Fidelity Investments підвищив‎‎ цю оцінку до понад 10 мільярдів доларів. Тоді повідомлялося, що компанія подала заявку на IPO в грудні 2021 року з оцінкою в 15 мільярдів доларів.
Закрито